بازاریابی انگیزشی کارآفرین

شرکت بازرگانی مهرآسیا (شماره ثبت ۲۷۷۱۹۴  - تأسیس ۱۳۸۵)

اولین بار در ایران

طرحی نوین و ابتکاری در زمینه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات

این شرکت با هدف ارتقاء کارآفرینی و اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم طرح نوین "بازاریابی انگیزشی کارآفرین" را ایجاد نموده است.

با توجه به لازم بودن انگیزه خاص برای پیشرفت بازاریابان و مشکلات به وجود آمده در بازاریابی های شبکه‌ای چه غیرمجاز و چه مجاز که مورد نقد خصوصاً مراجع عظام قرار گرفته، هلدینگ ایرانیان موفق با همکاری مجمع خیرین کارآفرین کشور برای اولین بار به طور کاملاً مبتکرانه، اقدام به راه اندازی پروژه بازاریابی انگیزشی کارآفرین نموده است.

در این طرح در نظر است با ایجاد نمایندگان استان‌ها و شهرستان‌ها و نیز بازاریابان آموزش دیده در سطح کشور با پیش‌بینی بیش از 1000 نفر و گذراندن آموزش‌های خاص با استراتژی‌های هلدینگ (بازاریابی نوین و مدرن و کاملاً اجرایی و نتیجه‌گرا برپایه علوم ذهنی و روانشناسی نوین) کمکی به درآمدزایی شاغلین در این طرح ملی و همچنین کارآفرینان و تولیدکنندگان عزیز بنماید.

این شرکت آماده انعقاد قرارداد خرید محصولات متنوع تولیدکنندگان به صورت قطعی و بدون برگشت، خصوصاً محصولات نوین و توزیع آن در سطح کشور و خارج از کشور می‌باشد.

همچنین این شرکت آماده ارائه مشاوره اقتصادی (برندینگ، بازاریابی و فروش، منابع انسانی و...) به شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد.

 

جهت عضویت در این طرح نوین بازاریابی و فروش با تلفن 88101700-021 و یا 09380110883 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

captcha